Tijdelijke skatepark geopend in Frans De Peuterstraat

de tijdelijke constructie

KAPELLEN – Tegen de zomervakantie kunnen skateliefhebbers terecht in het gloednieuwe skatepark aan de voetbalvelden van in de Frans De Peuterstraat. Daar ligt momenteel een voorlopige skatepiste.

De oorspronkelijke skatepiste was onherstelbaar beschadigd en daarom opende de gemeente vorig jaar tijdelijke skatefaciliteiten om de vakantiemaanden te overbruggen en in afwachting van een gloednieuwe skatepiste. Burgemeester An Stokmans: “In april moeten de werkzaamheden starten, zodat de nieuwe skatepiste zeker tegen het begin van de zomervakantie kan worden gebruikt.” Uit een eerder gehouden enquête blijkt dat er in de gemeente een grote nood is aan een skatepark.

Evelyne Haud’huyze, schepen voor jeugd en gezin:Het skatepark is in gegoten beton en heeft een oppervlakte van 229 m². Het skatepark wordt langs twee zijden verhoogd met taluds en aan de twee verhoogde kanten komt er een quarterpipe en extensions. In het skatepark komen ook een hip, flatedje, bank, manual pad, pyramid / hip, roll-on downrail en ledge/hubbas. Er wordt ook een wadi voorzien.”

(evdw)

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *