Staande ovatie voor Franklin

© WVDS

KAPELLEN – Op vrijdag 30 mei vond in een uitverkocht Kerkske het eerbetoon aan Aretha Franklin plaats. De organisatie was in handen van KAS, onder het motto ‘Angelnight Spring’.

Drie zangeressen (Dunja Mees, Emilie Leysen en Sarah Devos deden, met de steun van gitarist Luc Canters en toetsenman Niels Verheest, het repertoire van de Queen of Soul herleven. Soms met beklijvende stille spirituals, soms met een eigen versie van een hit als “Spanish Harlem” die door de dames in een flamenco-pakje werd gegoten.

© mm press

Als afsluiter brachten de drie dames a-capella op de podiumrand, vlak bij het publiek een ingetogen nummer, gevolgd door het swingende “Think”. Het Kapelse publiek reageerde met een terechte staande ovatie.

En meteen was “Franklin” een geslaagde afsluiter van het lenteseizoen bij KAS.

(zijkant podium)

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *