©gemeente Kapellen
KAPELLEN – Het schepencollege heeft ingestemd om in te tekenen op de raamovereenkomst voor de operationele leasing van fietsen, afgesloten door intercommunale Igean Milieu & Veiligheid, die optreden als aankoopcentrale. Ook voor de periode 2022-2025 werd reeds ingetekend via Igean bij de onderneming “o2o” die de fietslease verzorgde.
Voor de periode 2026-2029 gunt Igean de opdracht aan de onderneming “Cyclis Bike Lease”. Ook volgens de HR-dienst van de gemeente is dit de interessantste keuze voor de medewerkers om met Cyclis Bike Lease uit Hasselt te werken.
De raamovereenkomst voorziet verschillende types van fietsen en omvat naast de huurprijs voor de fiets ook een onderhoudscontract, een pechbijstand en een verzekering tegen schade en diefstal. Het leasecontract geldt voor een periode van 36 of 48 maanden en steunt op de lokale fietshandelaars die maximaal kunnen ingezet worden.
Fietsmobiliteit aanmoedigen past in het actieplan van de Vlaamse Regering tegen de files en voor een groenere mobiliteit en economie. Het kadert ook in onze klimaatdoelstellingen en zorgt voor een veiligere en gezondere leefomgeving. Tevens kan het troef zijn bij het aantrekken van nieuwe personeelsleden.
(evdw)
