Onroerend goed wordt ontroerend goed… VZW Rotonde sterk op dreef.

rotonde-voorkeur

Het project wordt voorgesteld

 


 
Vzw Rotonde is reeds meer dan 40 jaar ondernemend in de zorg voor volwassenen met een beperking.
Rotonde – Brasschaat is op dreef. Volgend jaar wordt de eerste steen gelegd van een nieuw bouwproject aan de Augustijnslei. De wooncapaciteit wordt er uitgebreid met 19 plaatsen. Tevens wordt een grondige renovatie doorgevoerd zodat bewoners kunnen genieten van nog betere en aangepaste infrastructuur. Zij verdienen dat!
‘Op dreef ‘brengt ons naar “gedreven” en naar…streven…Streven naar dat doel om mensen met een beperking te helpen aan een betaalbare woning middenin groen Brasschaat. Met een belevingsruimte waar iedereen op eigen ritme kan genieten. Nogmaals, zij verdienen dat!
Het bouwproject waarvan sprake geniet aardig wat belangstelling. Op de academische zitting van zaterdag 20 juni werd het ruimschoots voorgesteld. De totale kostprijs omvat 3 miljoen euro. De grootse werken zouden volgend voorjaar starten. De ingebruikname is voorzien in 2018.
Belangstellenden (en die waren er reeds zaterdag)  die in het bouwproject investeren worden alzo mede-eigenaar en genieten van een rendement van circa 1,5 % op de eigen investering. 1 aandeel kost 2000 euro.
Investeren in onroerend goed wordt bestendig ontroerend goed…
Zoals een Rotonde-bewoner het zo mooi omschreef: ‘dromen van een kamer met een blinkende eigen badkamer… Dromen van een op maat gemaakte kamer, zodat ik zoveel mogelijk zelf kan doen. Wonen in een ruim huis… en in het groen.’
Belangstelling?  U volgt dit bouwproject best via   www.rotonde.eu/rod  of 03.650 26 09    ( erjee)

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *