De beruchte flyer van de organisatie
STABROEK – De gemeente Stabroek waarschuwt haar inwoners voor een illegale textielinzameling van een onbekende organisatie. De gemeente laat weten dat enkel IGEAN bevoegd is om textiel op te halen.
Sinds april krijgen inwoners in de gemeente Stabroek een flyer in de brievenbus over een textielinzameling van een anonieme organisatie. De gemeente laat op sociale media weten dat het bedrijf geen toestemming heeft gekregen voor de inzameling. Ook de afvalintercommunale IGEAN heeft geen goedkeuring gegeven over de inzameling.
Alleen IGEAN is bevoegd om textiel op te halen en doet dat 4 keer per jaar. Zij verwerken het textiel op de juiste manier. De volgende ophaaldag staat gepland op donderdag 22 mei. Andere ophaaldagen vind je op de afvalkalender of in de recycle-app.