Gewijzige verkeerssituatie in Stabroek

Op maandag 5 augustus 2013 starten op de N111 in Stabroek wegenwerken die een grote impact hebben op de verkeerstroom van en naar de haven van Antwerpen. De werken worden uitgevoerd in vier fasen. De eerste fase (heraanleg van het kruispunt met Grote Molenweg en Dorpsstraat) zal minimum 2 maanden duren. In totaal zal er anderhalf jaar gewerkt worden op het deel Hoogeind en Driehoek.
Doorstromingsverkeer moet rekening houden met ernstige verkeershinder en wordt gedurende de duur van de werken in twee rijrichtingen omgeleid. Hou rekening met lange wachttijden op het omleidingstraject, o.a. door verkeersremmende maatregelen in sommige straten.
De gemeente Stabroek heeft speciaal voor deze werken de website www.stabroekmobiel.be in het leven geroepen. Ook via berichten op facebook en twitter, kan je op de hoogte blijven van de meest recente ontwikkelingen.

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Search

Recent Nieuws

Recente reacties

Wat te doen in de Polder?

Elke activiteit of evenement in onze polder kan je hier vinden. Weet je niet wat doen vandaag, morgen of volgende week? Kijk dan naar de kalender.

Magazine De Polder