Op zondag 31 mei organiseerden KWB Putte en Femma voor de 25ste keer hun familiedag.
Ondanks het slechte weer kwamen toch wat gezinnen met hun kinderen afgezakt naar het familiale gebeuren, dat plaatsvond op het domein van de zuster Clarissen in het Oud Broek te Stabroek. Ook de chiro van Putte was met een ruime delegatie aanwezig.
De regen kon de kinderen niet deren en met veel lef speelden zij de talrijke spelletjes die stonden opgesteld. Aan de hand van een doorschuifsysteem kon er in groep o.a. een houten koe gemolken worden, bierglazen gevuld met water over een tafel schuiven, een hindernissenparcours afleggen, ringen werpen, een grote houten stapeltoren zolang mogelijk in stand houden. Bij elk juist gespeeld spelletje kregen de kinderen een bonnetje. Daarmee konden zij aan het rad hun kans wagen op een mooi prijsje. Aan het einde van de dag werd de groepswinnaar bekend gemaakt.
Naast de talrijke spelen stond er een springkasteel opgesteld en konden de kinderen hun snoetjes laten schminken. Een ballonclown maakte mooie creaties. Verder kon je er genieten van lekker frietjes en dranken aan democratische prijzen.
“Elk jaar staat er een team van 15 vrijwilligers klaar om alles in goede banen te leiden, die verdienen zeker een dikke pluim! Jammer van het weer dit jaar, hopelijk is volgend jaar de zon weer van de partij!”, aldus penningmeester François Groenwege.