PUTTE – WTC The Eagles, de wielertoeristenclub uit Putte, is begonnen aan het wielerseizoen. Met 73 fietsers reden ze op woensdag 1 april hun eerste rit, allemaal in gloednieuwe wielertenues.
De lente is begonnen, we zijn terug overgeschakeld naar het zomeruur en de sportievelingen van The Eagles hebben hun koersfiets weer van onder het stof gehaald. Tijdens de lente en de zomer komen ze elke woensdagavond samen om 19 uur op het Douaneplein in Putte, om van daaruit aan hun avondrit te beginnen.
De club rijdt in 3 pelotons: een groep van 30 kilometer per uur, een groep van 32 kilometer per uur en de snelste groep van 36 kilometer per uur. De club telt intussen meer dan 100 leden.
De openingsrit van dit jaar was er eentje om in te kaderen. Maar liefst 73 leden tekenden present voor de eerste rit van het seizoen. The Eagles steken ook in een nieuw jasje, want dit seizoen rijden ze in gloednieuwe wielertenues rond.

