Volle zaal voor “Enjoy the Silence”

Foto © ES

KAPELLEN – Afgelopen vrijdag liep de concertzaal van ’t Kerkske bomvol voor het concert van Naima Joris en Vitja Pauwels. De twee multi-intrumentalisten, in combinatie met Naima’s betoverende en innemende stem, zorgden voor een beklijvend concert.

Naast de aangekondigde covers van Depeche Mode, Tom Waits en Billie Holiday gooide het duo er in de talrijke bisnummers ook Portugese fado tussendoor. Meester-gitarist Vitja Pauwels vulde de stem van Naima aan en kreeg ook regelmatig een open doekje.

Na afloop was het talrijke publiek unaniem enthousiast.

Het volgende KAS-evenement, het “rariteitenkabinet” van Jan De Smet over Bob Dylan (17 oktober) is uitverkocht, voor de 15de Angelnight op 14 november met Chantal Acda zijn nog tickets beschikbaar. (mm)

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Search

Recent Nieuws

Recente reacties

Wat te doen in de Polder?

Elke activiteit of evenement in onze polder kan je hier vinden. Weet je niet wat doen vandaag, morgen of volgende week? Kijk dan naar de kalender.

Magazine De Polder