Stabroekse bib heeft inleverschuif

inleverschuif

schepen Liesbeth Verhaert en gemeentearbeider Peter Anthonissen

De bibliotheek van Stabroek beschikt voortaan over een ‘inleverschuif’. Wie zijn boeken, cd’s of dvd’s  niet kan terugbrengen tijdens de openingsuren, kan ze voortaan eenvoudigweg in de schuif deponeren. De schuif werd aangebracht door Peter Anthonissen van de technische dienst van de gemeente.  Annemie Schroyens, zorgde voor de opvangbak. Het kostenplaatje voor deze extra service van bib bedraagt minder dan 500 euro.  De schuif  werd aan de hoofdingang in de Smoutakker geplaatst.
“De inleverschuif is erg handig voor onze leden die na de openingsuren hun boeken willen inleveren. Het is niet de bedoeling het ontleende materiaal tijdens de openingsuren in de schuif te droppen” benadrukt Annemie.  “Als de schuif zijn werking heeft bewezen, wordt er overwogen om er ook eentje in de Bib van Hoevenen te plaatsen, alhoewel er daar wel een probleem zal zijn op welke plaats ze moet ingebouwd worden” zegt schepen Liesbeth Verhaert. Zij mocht als eerste de inleverschuif uittesten, tezamen met gemeentearbeider Peter Anthonissen.
 
 
 
 
 

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Search

Recent Nieuws

Recente reacties

Wat te doen in de Polder?

Elke activiteit of evenement in onze polder kan je hier vinden. Weet je niet wat doen vandaag, morgen of volgende week? Kijk dan naar de kalender.

Magazine De Polder