Cultuur in den Hof © Marc Wouters
Sint-Mariaburg- In een sfeervolle voorjaarsavond op zaterdag 30 mei veranderen enkele tuinen in Sint-Mariaburg in een intiem podium. Onder de noemen Cultuur in den Hof nodigt Wijkwerking Mariaburg muzikanten uit om tussen de bloemen en planten op te treden.
Net zoals de voorbije jaren hebben zes inwoners van Mariaburg hun prachtige tuin ter beschikking gesteld voor een muzikale openluchtvoorstelling. De avond is zodanig georganiseerd dat iedereen twee van de zes optredens kan bijwonen. De artiesten geven tweemaal hetzelfde optreden in dezelfde tuin. Tussen de voorstellingen door kan je als toeschouwer van de ene tuin naar de andere wandelen of fietsen. Er zijn 3 tuinen in Mariaburg Ekeren en 3 tuinen in het Brasschaatse deel van de wijk. De concerten zijn laagdrempelig, warm en verrassend. Artiesten in Cultuur in den Hof komen het best tot bloei in een intieme zetting met een stil en aandachtig publiek.
Deze artiesten hebben toegezegd:
De Bonanzas brengen met hun Vintage VinylClassics de magie van de meest iconische vinylplaten tot leven op het podium. (Edward Caertstraat 39, Ekeren)

De Bonanzas
Klaas Delrue is al jaren de frontman van Yevgueni. Met radiohits als Als ze lacht, Nieuwe meisjes en Propere ruiten zijn ze bij het brede publiek bekend. (Bist 85, Ekeren)

Klaas Delrue
Jean Bosco Safari & Steven Mintjes, Jean Bosco Safari, de charismatische singer-songwriter met gouden stem staat 45 jaar op de planken. Tijd dus om samen met zijn pianist Steven Mintjens, zijn hits van toen en nu in een een programma te gieten. (Moerenbeienlaan 10, Brasschaat)

Jean Bosco Safari & Steven Mintje
Renata Louisa is het muzikale alter ego van Antwerpse singer-songwriter Hanne Peetermans. Met zalvende zangstem en delicaat gitaarspel brengt ze songs die een inkijk geven in haar intrigerende en dromerige gevoelswereld. (Zwemdoklei 93, Brasschaat)

Renata Louisa
JB Connection, The Good, The Bad and the Ugly, drie stamgasten van café Hof van Ellende besloten samen wat plezante muziek te brengen om de ellendige sfeer in hun stamkroeg van op te vrolijken. Hiervoor werd geput uit het rijke repertoire van de jaren ’60 en’70. (Schepersveldlei 3, Ekeren)

JB Connection
Mathieu & Guillaume Engels zijn twee broers uit Antwerpen die elkaar op vocaal vlak perfect aanvullen. Mathieu (gitaar, zang) en Guillaume (zang, mondharmonica) brengen voornamelijk eigen repertoire in het Nederlands en het Frans. (Zwemdoklei 68, Brasschaat).

Mathieu & Guillaume Engels
Praktisch
– De eerste optredens van 19 tot 20 uur,
– De tweede optredens van 21 tot 22 uur.
Elke groep treedt tweemaal op, je kan dus tickets boeken voor twee verschillende optredens.
Deelname: 10 euro voor de vroege vogels, l2 euro in voorverkoop en 15 euro aan de kassa.
www.mariaburg.be
