Slotconcert 25ste Orgelfestival met ballet


EKEREN/BRASSCHAAT – Op zondag 16 november wordt te 15 uur het slotconcert van het 25ste Orgelfestival Ekeren gespeeld door organist Koen Maris op het Thomasorgel van de Heilig Hartkerk te Ekeren-Donk/Brasschaat-Vriesdonk. Maar bij deze gelegenheid vindt er ook een combinatie plaats tussen orgelmuziek en ballet.

Het concert wordt geanimeerd door ‘ORGANique’, een balletvoorstelling met orgelmuziek werd bedacht door Koen Maris en Zanna Cornelis van Kunstacademie Beveren. De dansgroep EnCorps, verbonden aan die academie, maakt onder leiding van Zanna Cornelis choreografieën op originele orgelmuziek. Zo staan volgende werken op hun programma : ‘Fanfare’ van Jacques Nicolas Lemmens, ‘Suite Gothique’ van Léon Boëlmann, en hedendaagse werken van Joris Verdin, Gunnar Idenstam en Hans Zimmer.

Voor deze unieke voorstelling kunnen tickets in voorverkoop besteld worden via 0475/393885 en orgelekeren@gmail.com. Zij kosten 12 euro, aan de kassa zelf betaal je 15 euro.
Dit slotconcert is zonder meer een unicum in de reeks concerten van Orgel Ekeren en als dusdanig een must voor de adepten van orgelmuziek èn ballet. (jdh)

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Search

Recent Nieuws

Recente reacties

Wat te doen in de Polder?

Elke activiteit of evenement in onze polder kan je hier vinden. Weet je niet wat doen vandaag, morgen of volgende week? Kijk dan naar de kalender.

Magazine De Polder