Rode Neuzen actie Dorpsdag Stabroek

rode-neuzen-actie
Stabroek en de poldergemeenten ondersteunden massaal De Rode Neuzen Actie tijdens de dorpsdag in Stabroek.  SP.A Stabroek lanceerde er de Rode Neuzen actie van VTM. De stap om hulp te vragen voor jongeren met psychische problemen is nog vrij groot. Tevens is het niet evident om deze hulp ook altijd te krijgen. SP.A Stabroek vindt het belangrijk om deze jongeren de nodige aandacht te geven die ze verdienen. Dit kan door o.a. preventieve zorg te voorzien voor situaties uit de hand lopen.
Bedankt aan alle bezoekers van de Dorpsdag in Stabroek! We hebben 120 neuzen verkocht en samen 600 euro  ingezameld voor deze actie.

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Recent Nieuws

Recente reacties

Wat te doen in de Polder?

Elke activiteit of evenement in onze polder kan je hier vinden. Weet je niet wat doen vandaag, morgen of volgende week? Kijk dan naar de kalender.

Magazine De Polder