©Politiezone Noord
STABROEK/KAPELLEN – Tijdens de recente flitsmarathon voerden Politiezone Noord snelheidscontroles uit op verschillende locaties binnen haar zone, zowel binnen als buiten de bebouwde kom, in zones 30, 50 en 70, en in een fietszone. In totaal werden 4434 voertuigen gecontroleerde, met als resultaat: 314 overtredingen
Opvallende vaststellingen hadden plaats in in de fietszone van de Koningin Astridlaan waar 110 overtredingen werden vastgesteld op 444 gecontroleerde voertuigen. Op de Hoogboomsteenweg (50 km/u) noteerden de politie 52 overtredingen, met een hoogst gemeten snelheid van 80 km/u.
De hoogste snelheden werden vastgesteld in de Ettenhoven (70 km/u): geflitst aan 120 km/u, en in de Ertbrandstraat (50 km/u): geflitst aan 101 km/u.
Maar er is ook goed nieuws! De grote meerderheid van de bestuurders, maar liefst 92,9%, hield zich aan de toegelaten snelheid. Toch blijven de vastgestelde overtredingen een aandachtspunt. Snelheid blijft één van de belangrijkste factoren bij verkeersongevallen.
Dank aan iedereen die zich wél aan de regels hield. Samen zorgen we voor meer verkeersveiligheid!
