Oldtimers and Friends Kersteditie


De Rosengart uit 1928 met daarachter wat ‘moderner’ oldtimers © ‘Oldtimers and Friends’

KAPELLEN – Op zondag 28 december kwamen de ‘Oldtimers and Friends’ weer bij elkaar voor hun traditionele Kerst-editie. Met een opkomst van meer dan 300 oldtimer-voertuigen was dit weer een bijzonder geslaagd en gesmaakt evenement. Het oudste voertuig was ditmaal een fiets, een Franse Clément uit 1890!

een Franse Clément fiets uit 1890 © ‘Oldtimers and Friends’

Verder was er zoals steeds een allegaartje van oldtimer voertuigen aanwezig, van oude motoren tot een zeldzame Rosengart uit 1928, van Amerikaanse wagens uit de jaren 1950 tot militaire voertuigen en oude tractoren, maar ook met een hele schare meer recente oldtimers uit de jaren 1970,1980 en de vroege jaren 1990. Heel wat deelnemers hadden hun wagen prachtig versierd met kerst-decoratie.

De drie best versierde exemplaren werden dan ook bedacht met een mooie prijs: de derde prijs ging naar een buitensporig versierde grijze VW Kever met aanhangwagen, de tweede prijs was voor een smaakvol versierde groene Continental Super 6 en de hoofdprijs werd weggekaapt door een blauwe Ford Prefect die niet op een slinger meer of minder had gekeken. De prijzen werden uitgereikt door de Kapelse Burgemeester Ann Stokmans en de schepenen Luc Janssens en Koen Helsen.

De prijzen werden uitgereikt door Kapelse Burgemeester Ann Stokmans en de schepenen Luc Janssens en Koen Helsen. ©’Oldtimers and Friends’

De eerste prijs ging naar de Ford Prefect ©’Oldtimers and Friends’

Tweede werd de groene Buick Continental Super 6 © ‘Oldtimers and Friends’

De derde prijs was voor een grijze VW Kever met aanhangwagen ©’Oldtimers and Friends’

De vzw ‘Oldtimers and Friends’ werd opgericht in 2012, toen nog onder het ‘Cars and Coffee’ logo. Het doel van de vzw is om in het ‘stille seizoen’ van september tot april statische bijeenkomsten te houden voor de oldtimer-liefhebbers. Deze vinden steeds plaats de vierde zondag van de maand tussen 10 en 12u op de KMO-zone Starrenhof in Kapellen.
Ook bezoekers zonder oldtimer zijn steeds van harte welkom om te komen genieten van de nostalgie op wielen.

https://oldtimersandfriends.be

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *