© ALDI Belgium
STABROEK – De inrichting van de ALDI-winkel aan de Hoogeind in Stabroek wordt in een nieuw jasje gestoken. Voortaan zullen klanten het assortiment verse producten en alle verspromoties vooraan de winkel aantreffen. Om dit mogelijk te maken, sluit de ALDI-winkel de deuren tot vrijdag 23 mei, wanneer de winkel om 8u30 opnieuw opengaat.
ALDI heeft de laatste jaren zijn versassortiment sterk uitgebreid. Het vast assortiment vers vlees werd dit jaar uitgebreid met 15 extra soorten. Speciaal voor het barbecueseizoen vinden klanten nu ook een ruim aanbod barbecuevlees. Dit versaanbod krijgt voortaan een prominente plaats aan het begin van de winkel.
Verspromoties voorop
Bovendien is de Belg op zoek naar lage prijzen en scherpe promoties. Ook die worden zichtbaarder in de nieuwe indeling van de ALDI-winkel. Zodra de klant de winkel binnenkomt, springt meteen het eiland met promoties op verse groenten en fruit in het oog.
Wekelijks voert ALDI scherpe promo’s op ruim 25 soorten groenten, fruit, vers vlees en vis, en brood. De versmarkt wordt onmiddellijk gevolgd door een uitgebreid aanbod vers vlees en verse vis.
Eenvoudig winkelen aan lage prijzen
“Verse producten en promoties staan bovenaan het boodschappenlijstje. Door ze onmiddellijk vooraan aan te bieden, kunnen klanten de winkelkar meteen vullen met het meest essentiële. Zo maken we goedkoop winkelen nog eenvoudiger”, zegt Jeroen Engeler, Manager Verkoop van het regionale hoofdkantoor ALDI Turnhout.
“De klanten smaken deze nieuwe presentatie. We merken dat in de ALDI-winkels met de nieuwe inrichting verse producten vaker in de winkelkar belanden.”
De bakkerijafdeling blijft aanwezig in de eerste gang. De overige wekelijkse promoties komen telkens in het midden van iedere gang. De gekende tijdelijke non-foodaanbiedingen zijn makkelijk terug te vinden per actiedag achteraan de winkel.
Erik Vandewalle