De leden van alle lokale N-VA afdelingen verkiezen in het voorjaar een nieuwe bestuursploeg, een afdelingsvoorzitter en ondervoorzitter. In het district Ekeren had deze verkiezing plaats op donderdag 25 februari 2016 in het wijkcentrum van Mariaburg. Onder het toeziend oog van Vlaams volksvertegenwoordiger Manuela Van Werde konden de leden de nieuwe ploeg voor de volgende drie jaar vastleggen. De nieuwe bestuursploeg wacht een belangrijke uitdaging gezien ze de ploeg wordt die de lokale afdeling moet voorbereiden op de belangrijke districts- en gemeenteraadsverkiezingen van 2018.
Ivo Legon, 46 gehuwd, fiere papa van twee flinke zonen en ICT leerkracht aan de Spectrumschool te Deurne en aan het Atheneum van Merksem, werd opnieuw verkozen als voorzitter voor een tweede termijn van 3 jaar. In de nieuwe ploeg werd Wilfried Michiels, inwoner van de wijk Schoonbroek die in 2018 Ekeren zal worden, verkozen als ondervoorzitter. De ploeg werd verder uitgebreid met Werner Keyl, Danny Kleeren, Patrick Lamon, Juan Navarro-Tellez, Werner Palinckx, Peter Scherer en Piet van Loon. Ekers mandataris Annemie Plompen neemt de rol van afdelingssecretaris ook in dit bestuur weer voor haar rekening. Dit bestuursteam wordt uiteraard vervolledigd met alle verkozen Ekerse mandatarissen.
Op het einde van de verkiezingen nam Districtsburgemeester Koen Palinckx nog even het woord en sprak zijn dank uit aan het vorige team en wenste het vernieuwde team heel veel succes met de grote uitdaging die hen te wachten staat, verkiezingen in 2018 en 2019.
Foto vlnr: Ivo Legon (voorzitter), Peter Scherer (ledenverantwoordelijke), Juan Navarro-Tellez, Werner Keyl, Danny Kleeren, Werner Palinckx (penningmeester), Wilfried Michiels (ondervoorzitter), Patrick Lamon (communicatieverantwoordelijke) en Piet Van Loon.