Breek uit jezelf mocht een cheque van 5.250 euro in ontvangst nemen
HOEVENEN/WUUSTWEZEL – Op zaterdag 12 april schonk Neighbours for life haar cheque van 5.250 euro aan Breek uit jezelf. Dit zijn de opbrengsten van het concert van Vic Smetley and the Bastards in de JOS te Hoevenen op 23 november 2024, het harmonieconcert Vlijt en eendracht in de kerk van Attenhoven op 22 februari 2025 en de artisanale markt in de kerk van Attenhoven op 23 februari 2025.
De cheque werd door de voltallige “Neighbours for life” ploeg per fiets van Hoevenen naar de locatie van “Breek uit jezelf” in Gooreind/Wuustwezel overgebracht. “Breek uit jezelf” bouwt er een groenzorginitiatief uit in samenwerking met de zorgboerderij “Stal den Bouw”.
Breek uit jezelf vzw
Breek uit jezelf vzw is een ondersteuningsproject voor o.a. jongeren die geheel of gedeeltelijk uitvallen op school. Voor jongeren, vanaf 14 jaar, die zich uitgesloten of onbegrepen voelen en niet meer in zichzelf geloven. Of voor jongeren die nood hebben aan een time-out en verlangen naar rust. De vzw biedt de mensen een veilige omgeving met structuur en persoonlijke aandacht aan. Breek uit jezelf is gevestigd in Stal den Bouw, Den bouw 40 te Wuustwezel. Contact: Sandra van de Vloet, coördinator: 0497 75 04 26 of sandravandevloet.breekuitjezelf@hotmail.com – https://breek-uit-jezelf.be

Ter plaatse was er een uitgebreide ontmoeting tussen de Neighbours en de “Breek uit jezelf” medewerkers, vrijwilligers en gasten. Zo kregen we eerstehands ervaringen te horen over het traject van de gasten bij “Breek uit jezelf”.

