Monsterfile aan grensovergang in Zandvliet

web-file
Aan de grensovergang in Zandvliet richting Ossendrecht, staat de afgelopen dagen een monsterfile. Die is ontstaan door de verscherpte grenscontrole, bedoeld om eventuele terroristen te vangen die willen ontsnappen naar Nederland. De wagens en vrachtwagens moeten hier ruim een uur aanschuiven op de spitsmomenten.
Met deze files is het de eerste tijd nog niet afgelopen want vanaf 8 april worden op de eigenste plek werken uitgevoerd door het Agentschap Wegen en Verkeer (AWV) en dit gedurende twee weekends op de A12 ter hoogte van de grensovergang met Nederland. Over een afstand van twee kilometer wordt het asfalt vernieuwd richting Nederland. Daarnaast wordt ook gewerkt op het op- en afrittencomplex van Zandvliet (11).  Tijdens het weekend van 8 tot 11 april wordt op de A12 het wegdek vernieuwd vanaf het complex van Zandvliet tot aan de grensovergang met Nederland. Richting Nederland is de A12 volledig afgesloten, maar het verkeer kan de werken steeds passeren via de parallelweg langs de A12. Alle op- en afritten van het complex Zandvliet blijven tijdens dit weekend open. (zie kaart)
Tijdens het daaropvolgend weekend van 15 tot 18 april, wordt het wegdek op enkele op- en afritten van het complex Zandvliet vernieuwd. In de richting van Nederland is de op- en afrit aan de rotonde van de Hollandseweg afgesloten. Verkeer dat de A12 wil verlaten, neemt iets verderop de afrit naar de Scheldelaan (N101), keert vervolgens op de Scheldelaan ter hoogte van het kruispunt aan Combinant/BASF en rijdt zo richting Hollandseweg/Antwerpsebaan. Verkeer dat de A12 naar Nederland wil oprijden, volgt dezelfde omleiding en neemt dan op de Scheldelaan de oprit naar de A12. Wij houden via de webstek onze lezers op de hoogte (sdl)
 
Situatie-8-11-april

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *