Leerlingen Pito zetten leerkrachten in de kijker

Het directieteam met Raf Van Bergen, Corina de Groot en Daniëlle Segers, kreeg een attentie van de leerlingen

Jaarlijks gaat de actie ‘Saved by the Bell’ door op 5 oktober, dat is de internationale dag van de Leerkracht. Miljoenen kinderen en jongeren op aarde horen de schoolbel zelden of zelfs nooit rinkelen. Nochtans is onderwijs een hefboom voor ontwikkeling. Onderwijs maakt werk van gelijke kansen.
De jongeren van het PITO in Stabroek hebben op dinsdag 6 oktober deze speciale dag gevierd en hebben niet alleen hun leerkrachten in de bloemetjes, maar ook de directie. Met het extra rinkelen van de schoolbel wilden de leerlingen dat er even stil werd gestaan bij het feit dat nog zoveel kinderen en jongeren geen toegang hebben tot onderwijs. Directeur, ieder kind, iedere jongere heeft hier recht op. Quinten Verbeeck rinkelde luid de bel en Milan Bernaerts speelde op het keyboard.
De leerkrachten kregen nog een applaus als dank voor hun inzet naar de jongeren toe.

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Search

Recent Nieuws

Recente reacties

Wat te doen in de Polder?

Elke activiteit of evenement in onze polder kan je hier vinden. Weet je niet wat doen vandaag, morgen of volgende week? Kijk dan naar de kalender.

Magazine De Polder