café-uitbater Jerry Adam, het winnende duo en darter Kim Huybrechts.
De dartscompetitie van café ’t Zwart Schaap en café De Klok kende op zondag 14 december een spannende apotheose. Koen Van Eynde en Wim Bal wisten zich in de finale tot winnaar te kronen en kregen een gesigneerd shirt van Kim Huybrechts, uitgereikt door de Belgische darter zelf. In totaal namen 44 ploegen deel aan het toernooi.
Het toernooi ging van start op 11 september. 44 ploegen, in totaal 88 spelers, gingen 2 maanden lang de strijd aan met elkaar in een dartstoernooi in cafés De Klok en ‘t Zwart Schaap.
Na 2 maanden van groepswedstrijden vonden op zondag 14 december de finalewedstrijden plaats in De Klok. In de uiteindelijke finale namen Sven Van Bouwel en Jimmy Franken het op tegen Koen Van Eynde en Wim Bal. Koen Van Eynde en Wim Bal trokken de overwinning naar zich toe en mogen zich al voor de tweede keer de beste noemen van het dartstoernooi.
Hun overwinning werd extra bijzonder door de prijsuitreiking. De winnaars ontvingen elk een gesigneerd wedstrijdshirt, persoonlijk overhandigd door Kim Huybrechts, een van de absolute toppers in het Belgische darts.
