De kleuters van de derde kleuterklas van de Sint Catharinaschool in Stabroek kregen op woensdag 24 juni hun ‘eindejaarsdiploma’. In september maken zij de grote overstap naar de lagere school. Een nieuw hoofdstuk breekt voor hen aan. Na de speelse voorbereiding op het eerste studiejaar, wordt het binnen 2 maanden realiteit.
Net zoals de eindjaarstudenten stapten zij getooid met zwarte hoed de grote zaal binnen. Juf Karen, Lien en Lutgarde namen dan ook op gepaste wijze afscheid van hun kleuters, tezamen met de ouders. De kleuters brachten in de vorm van toneeltjes een kort overzicht van wat zij het voorbije jaar geleerd hadden. Nadien reikten de juffen een medaille uit, waarop zij een persoonlijke boodschap hadden geschreven, over de talenten van de kleuter. Directeur Guy reikte nadien de diploma’s uit.
De juffen en de kinderen vroegen op hun beurt ook een beetje steun aan de ouders om hen het volgend jaar hun kind in het 1ste leerjaar mee te begeleiden.
Na de gebruikelijke groepsfoto van alle kleuters en de juffen, werd er op de speelplaats nog een receptie aangeboden door de ouderraad van de school.
Ja! Kleine kinderen worden groot!