Jucundi zingt en Jef Cleymans (87) dirigeert voor het laatst in de kapel van het Essenhout

Kapellen-Ekeren – In de Fatima kapel aan het Essenhout in Kapellen zong het Jucundi-koor zaterdag voor het laatst. Ook dirigent Jef Cleymans (87) houdt ermee op. In een sfeer vol muziek, herinneringen en emoties werd afscheid van hen genomen. Cleymans is priester op rust en stichter van koren in Boom en Ekeren. Radio Klara noemde hem een missionaris van de klassieke muziek.

Jef Cleymans is een man met weinig woorden, maar met een hart voor muziek. Nu hij na 60 jaar dirigeren definitief stopt, laat hij een bijzondere indruk na zowel op de koren als op het publiek. Zijn bescheidenheid heeft hem geliefd gemaakt bij velen. (mw)

Lees het volledig verhaal Een missionaris van de klassieke muziek in het volgend nummer van De Polder, donderdag 30 oktober.

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Search

Recent Nieuws

Recente reacties

Wat te doen in de Polder?

Elke activiteit of evenement in onze polder kan je hier vinden. Weet je niet wat doen vandaag, morgen of volgende week? Kijk dan naar de kalender.

Magazine De Polder