Ondanks de eerste winterprik stonden alle leerlingen en kleuters van de Sint Catharinaschool op donderdag 6 december vol verwachting de Sint en zijn Pieten op te wachten op de grote speelplaats van de school.
Onder luid gezang van de traditionele Sinterklaasliedjes kwam de goede man per auto de speelplaats opgereden, geflankeerd door zijn Zwarte Pieten en met maar een stukje van zijn staf.
Nadat er duchtig naar de snoepjes gegrabbeld was hadden de leerlingen van het zesde leerjaar een verrassing voor heilige man en zijn knechten in petto.
In ware gangnam style dansten zij hun zelfgemaakte Sinterklaasversie, en al vlug volgde de hele school de beroemde pasjes van de bekende rapper PSY.
De kleutertjes moesten dan weer ijverig opzoek naar de ontbrekende stukjes van de staf van Sinterklaas, daarbij geholpen door de toverpiet. Uiteindelijk kon de Sint zijn tocht met een mooie grote staf verderzetten.