Fiets als alternatief voor de auto


De ploeg van CD&V Brasschaat, aangevoerd door Dirk de Kort, willen de fiets aanmoedigen als alternatief voor de auto. Daarom organiseren zij enkele evenementen rond “Koning Fiets” waarop iedereen welkom is. Bezoekers kunnen er ook fietskaarten krijgen van het fietsknooppuntennetwerk, knelpunten in kaart brengen, je fiets laten nakijken (klein onderhoud) en een ritje maken op een elektrische fiets. Daarnaast zijn er nog een aantal ludieke acties. Om de gezelligheid er in te brengen staat er een drankentoog en zijn er gratis pannenkoeken.
De volgende evenementen hebben plaats op zaterdag 21 april in de Kerkedreef, Maria-ter-Heide. Zondag 22 april in de Rustoordlei, naast de kerk. Zaterdag 28 april aan de achterzijde Antverpia, Sint Antoniuslei/ De Vroente en op zondag 29 april in de Prolistraat.

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Search

Recent Nieuws

Recente reacties

Wat te doen in de Polder?

Elke activiteit of evenement in onze polder kan je hier vinden. Weet je niet wat doen vandaag, morgen of volgende week? Kijk dan naar de kalender.

Magazine De Polder