Het eerste curlingtoernooi werd een succes
BERENDRECHT – Tijdens de Winter Wonder Weken op de Solftplaats in Berendrecht werd het curlingtoernooi een onverwacht succes. “Bij de start hoopten we op 8 ploegen, maar in de laatste twee weken werd er gespeeld met maar liefst 14 ploegen. In totaal schreven zich 15 ploegen in. Wat begon als een gek idee van één van de jaarlijkse bezoekers, groeide uit tot een bijzonder geslaagde activiteit” zegt Gerrie Verbeek.



Op de eerste wedstrijddag namen de IJsberen de leiding met 14 punten. Vanaf week twee nam Pito 1 echter resoluut de koppositie over en stond die niet meer af.
Op maandag 29 december, tijdens de laatste wedstrijddag, hadden zij een comfortabele voorsprong van 19 punten op de achtervolgers.
De strijd om de tweede plaats bleef spannend tot de allerlaatste wedstrijd: drie ploegen stonden gelijk in punten. Uiteindelijk sprokkelden de Klungels nog 9 punten, waardoor ze nipt over ’t Zooike sprongen en zo de tweede plaats veroverden.

De winnaars van het eerste curlingtoernooi: Pito 1
“Volgend jaar hopen we op een verdere groei en willen we mogelijks uitbreiden naar maandag en dinsdag” zegt Gerrie.
