EKEREN – Het district Ekeren zet net zoals vorige jaren zijn vele vrijwilligers in de kijker. “Een organisatie kan immers alleen functioneren dankzij de inzet van talloze helpende handen. Jullie zijn het kloppend hart van onze verenigingen”, zei districtsschepen Annemie Plompen (NVA).
Het ondersteunen van de senioren gaat veel verder dan de bestuursleden van lokale verenigingen: ook vrijwillige chauffeurs, lesgevers, huisbezoekers en iedereen die zich inzet voor activiteiten of ondersteunende taken, dragen dagelijks bij aan het welzijn van de Ekerse senioren. “Jullie organiseren, helpen en luisteren, maar schenken ook koffie, zetten de stoelen klaar en maken tijd voor een praatje.” Plompen had een speciaal woordje over voor seniorenconsulente Kim Steenacker. “Zij zet zich elke dag in met hart en ziel voor de senioren.”

Thomas zorgde voor ambiance in de zaal met de polonaise ‘Laat de zon in je hart’ van Willy Sommers.

Thomas Julian stond enkele jaren geleden al op de planken in Ekeren.
Amusement
Als blijk van waardering organiseerde het district donderdag in zaal Barazza aan de Slijkweg een feestelijke vrijwilligersnamiddag voor senioren. Het amusementsgedeelte werd voorafgegaan door een toelichting over het erfrecht voor notaris Wegge. En dan was het de beurt aan Rocky, de swingende Thomas Julian en Gerry Hagger. Zij zorgden voor ambiance en meezingers. De volgende afspraak voor senioren is donderdag 21 mei voor de jaarlijkse seniorensportdag. (mw)

Rocky nam het humoristisch gedeelte voor zijn rekenen.

Harry Hagger met ‘Het allermooiste’ zijn bekendste nummer dat al 30 jaar meegaat.
