Gilbert (l) en Rob (r) helpen je graag verder in het Digipunt bibliotheek Viswater ©mmpress
BERENDRECHT – Itsme, phishing, apps… heb je problemen met je smartphone, tablet of laptop, dan kan je op dinsdagochtend terecht in de bibliotheek Viswater, Tongerlostraat te Berendrecht.
Het veertiendaags Digipunt is een gratis service van de stad – in de bib Viswater staan ‘digihelpers’ Gilbert en Rob klaar om je te helpen.
“itsme wordt almaar belangrijker,” legt Rob uit. “Het installeren van de app, het updaten en het werken met itsme in praktijk. Vandaag wordt itsme voor allerlei toepassingen gebruikt zoals betalingen, inloggen op overheidswebsites, je gezondheidsapp of dienstverlening.”
Rob en Gilbert helpen je graag deze toepassingen te installeren en op een verstaanbare manier uit te leggen. “En met geduld!” voegen ze eraan toe.
De meeste problemen die Gilbert en Rob op hun tafel krijgen gaan over de smartphone en laptop. “We willen vooral de mensen leren hoe ze zelf hun plan kunnen trekken zodat ze voor de meest gangbare toepassingen geen hulp meer nodig hebben – voor echte technische problemen verwijzen we graag door naar de geschikte oplossing,” zegt Gilbert.
Het digipunt is gratis te consulteren op dinsdag van 10:00 tot 12:30 u en dat elke twee weken (24 juni, 8 juli, 22 juli…tot 23 december. (mm)
