Carnavalstoet te Kapellen


Tenzij nieuwe maatregelen rond het coronavirus nodig zijn zullen op zondag 5 april de straten in Kapellen ingepalmd worden door de Kapelse Leutemakers.

De carnavalsstoet vertrekt om 14u11 op het Marktplein van Kapellen. De stoet komt omstreeks 17u00 opnieuw aan op het Marktplein zodat om 18u00 alle straten opnieuw kunnen worden vrijgegeven. Het college van burgemeester en schepenen geeft toelating voor het parcours van de carnavalsstoet: start Marktplein, vervolgens gaat het via Platanendreef, Essenhoutstraat, Albertdreef, Hoevensebaan, Kerkstraat, Dorpsstraat, Antwerpsesteenweg, Dorpsplein, Korte Vredestraat, Hoevensebaan, Essenhoutstraat en Platanendreef terug naar het Marktplein.

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

2 reacties

    1. “11 is een speciaal getal voor carnaval. Ze noemen het wel eens het getal van de gekken. Daarom begint het carnavalsseizoen officieel op 11 november (de elfde van de elfde), om precies 11.11 uur” De raad bestaat ook uit 11 personen. Optochten vertrekken doorgaans om 14.11 uur. Die 11 is belangrijk.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *