Berendrecht krijgt grote kermisdrukte

Berendrechtse kermis opent zaterdag 29 augustus. Omzeggens tegelijkertijd  is er ook de laatste aflevering van Muziek in de Wijk. Zondag komt de Schaal Sels het dorp overhoop halen. En op maandag 31 augustus is er de kermisloop. Op dinsdag 1 september volgt wielerwedstrijd ‘Grote Prijs Jos Van Nelekes’.
Er staan zeven kramen op het dorpsplein. Het is wachten op de paardenmolen. Zaterdag 29 augustus gaat om 19 uur Muziek in de Wijk van start met Handkerchief, een vijfkoppige  band uit Antwerpen. Rond 20 u.30 volgt Septeto Nabori uit Cuba. Het wordt een waar dansfeest met gitaar, trompet, bas en percussie.

Op kermiszondag  30 augustus viert Nicole Kauwenberg van café Berendrecht Sport het feit dat zij het café (van wijlen Jos van Nelekes) acht jaar open houdt.  Zij viert bij deze gelegenheid kermis met Ronny M. en schenkt vanaf 17 uur een pintje tegen 1,50 euro. Bij de koffie krijgt iedereen een stukje appeltaart.
Op maandag 31 augustus gaat de zevende uitgave van de Berendrechtse kermisloop door. Om 18 uur start de kids run met gratis deelneming voor 5 tot 6-jarigen. Een kwartier later volgen de 7 tot 8-jarigen, en om 18 u. 30 de 9 tot 10-jarigen. Om 18 u.45 ten slotte komen de 11 tot 12-jarigen aan bod.
De oudere joggers gaan van start om 19 u.30 met de eigenlijk kermisloop over vijf of tien km. Voorinschrijvingen via www.Bendrechtkoers.be tegen 3 euro. Of in café Berendrecht Sport tot op de dag zelf tegen 5 euro. Alle deelnemers krijgen een gratis T-shirt en na afloop een drankje. Kon. Fanfare Willen is Kunnen zorgt voor muziek.  Dinsdag ten slotte volgt een hoogdag met de tiende Grote Prijs Jos van Nelekes. Renners van vier wielerclubs gaan om 19 uur van start bij Café Berendrecht Sport waar de covergroep Xzent vanaf 21 u. het kermisgebeuren afsluit. (sdl)
Kermis berendregt  DSCN1774

De kramen gaan pas open op zaterdag wanneer ook Muziek in de Wijk plaatsvindt

 
 
 
 
 

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *