Alain Paenen reageert op "goedkeuring" bouwvergunning Opstalpolder

Alain Paenen bij de eendenvijver van de bedreigde Opstalhoeve.
Alain Paenen bij de eendenvijver van de bedreigde Opstalhoeve.

Onder de titel “Politiek versus gezond verstand”, reageert actievoerder Alain Paenen, die meer dan duizend reacties kreeg op zijn enquête “red de Berendrechtse polder”, op de “goedkeuring” van de bouwvergunning  die de Opstalpolder zou omvormen tot “natuurgebied.
De brief gaat als volgt: “Het was verheugend te vernemen dat het Stabroeks gemeentebestuur blijft ijveren voor het behoud van de Opstalpolder en haar erfgoed. De Berendrechtse districtsraad daarentegen, heeft tegen beter weten in en ondanks alle bezwaren van de bevolking, gekozen voor de groene “lobby” en unaniem, op het VB na, een positief advies gegeven aan de stad om de Opstalpolder te vernietigen. Weliswaar hebben ze een paar suggesties gedaan om hier en daar een paadje te behouden. Dit wil uiteraard nog niet zeggen dat de bouwvergunning zal gegeven worden. Zo ver zijn we nog niet. Poldermensen die hun eigen polder willen vernietigen, dat hebben wij hier nog niet gehad.
Bovendien wordt er foutieve info naar de mensen toe gegeven. Onlangs heeft iedereen een folder gekregen waarbij ze hun beslissing toelichten. Daarin wordt gesteld dat ook Open VLD dit misbaksel mee heeft goedgekeurd. Laat mij er even aan herinneren dat Open VLD geen enkele mandataris heeft in de districtsraad en dit dus onmogelijk heeft goedgekeurd.
Ieder zijn mening maar ik had toch wel wat fairplay verwacht in plaats van leugens.
In de laatste districtsraad werd er beslist om de schandpaal van Lillo niet terug te plaatsen gezien de te hoge prijs (16.000 euro) maar men is wel voorstander om 35 miljoen te betalen aan het door bijna iedereen verwenste Opstalproject. Waar is hier het gezond boerenverstand ?
Alain Paenen

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *