Oudercomité De Rekke hield succesvolle vlaaienslag


 

Woensdag 7 februari hield het oudercomité van De Rekke in Hoevenen een succesvolle vlaaienslag. Terwijl de kinderen en leerkrachten genoten van hun geweldige carnavalsdag, zorgden de leden van het oudercomité dat er meer dan 2200 vlaaien werden verdeeld over alle klassen.
’s Namiddags was het even stil in Hoevenen en omstreken… er werd gesmuld van overheerlijke Limburgse vlaaien !
De opbrengst van deze vlaaienslag vloeit terug naar de kinderen… zo wordt de speelplaats verder verfraaid, kunnen de kleuters van de derde kleuterklas gratis gaan zwemmen, kan elke leerkracht een leuk extraatje voorzien voor de klas … Bedankt fantastisch oudercomité !

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Search

Recent Nieuws

Recente reacties

Wat te doen in de Polder?

Elke activiteit of evenement in onze polder kan je hier vinden. Weet je niet wat doen vandaag, morgen of volgende week? Kijk dan naar de kalender.

Magazine De Polder