Wandelaars ontdekten mooie plekjes van Berendrecht en Zandvliet

trage wedstrijden


Bijna 150 wandelaars kwamen vandaag naar Berendrecht en Zandvliet tijdens de Dag van de Trage Weg. Bewoners maakten van de gelegenheid gebruik om samen op stap te gaan langs reeds vertrouwde wegen en paadjes.
Bezoekers keken hun ogen uit bij de spectaculaire overgangen tussen het kleinschalige polderlandschap en de haven met zijn grote vrachtschepen, vervolgens de mooie natuur van het Reigersbos en de Opstalvallei, om dan weer terecht te komen in de authentieke dorpskern van Berendrecht en schilderachtige straatjes als de Oude Papenstraat. De Buitenmolen was het start- en aankomstpunt van de wandelingen en kon ook op veel belangstelling van de wandelaars rekenen.
Deze activiteit was een onderdeel van de Dag van de Trage Weg (www.tragewegen.be/dtw), en een organisatie van Natuurpunt Antwerpen Noord, afdelingskern Polderdistrict, met steun van het district Berendrecht-Zandvliet-Lillo.

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *