Theater Magique speelt de komedie ‘De Pimmie’ ten voordele van Akabe de Zonnepinkers

Op de voorgrond Jimmy Rubbens (De Pimmie), auteur en acteur.

Ekeren – Theater Magique speelt zijn laatste productie van het seizoen ten voordele van Akabe de Zonnepinkers, een scouts groep voor kinderen en jongeren met een beperking. Na de namiddagvertoning op zondag 29 maart wordt de cheque overhandigd. Het theatergezelschap speelt De Pimmie, een komedie van Jimmy Rubbens, medeoprichter van Magique.

De komedie De Pimmie speelt zich af in een allesbehalve modaal gezin. Maria en Leo zijn beiden gepensioneerd en gescheiden. Hilde en Pimmie zijn hun kinderen. De dochter heeft al 10 jaar het ouderlijk nest verlaten. Ze is een hardwerkende en ambitieuze vrouw die bewust kiest voor haar carrière in plaats voor een gezin. Wanneer Leo op reis vertrekt moet dochter Hilda bijspringen en dat loopt niet van een leien dakje.

Nog voorstellingen op vrijdag 20 en 27 maart; zaterdag 21 en 28 maart om 20 uur en op zondag 22 en 29 maart om 15 uur in het Rood Dak, Kloosterstraat 50 in Ekeren.

Tickets: www.theatermagique.be

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *