EKEREN – Zoals elk jaar tracht het district senioren aan te zetten om te sporten, in de ruimste zin van het woord. Dit jaar valt de seniorensportdag op donderdag 21 mei in het Hagelkruispark. Er is een uitgebreid programma met keuze uit heel wat sportactiviteiten.
Je kan kiezen uit twee mogelijkheden : ofwel 1 doorlopende activiteit ofwel een aantal korte activiteiten die in het park of in de zaal van Deugd en Moed doorgaan.
* 14.00-17.00 uur doorlopende activiteit : ofwel een fietstocht of wel een wandeltocht, beide met vertrek en aankomst in het Hagelkruispark.
* 14.00-14.45 uur korte activiteit 1 : gym, disco swing, stoelyoga, paapgooien, petanque
* 15.00-15.45 uur korte activiteit 2 : activerende yoga, capoeira, gym, bachata, petanque, paapgooien
* 16.00-16.45 uur : korte activiteit 3 : ontspannende anti-streszs yoga, capoeira, tai chi, petanque, paapgooien
* 17.00 uur : einde met koffie en een gezonde snack.
Een handdoek meebrengen is gewenst en voor de binnensporten zijn enkel binnensportschoenen met zuivere zolen toegelaten. Petanquers die een eigen set hebben, mogen die gerust meebrengen. En natuurlijk kan het weer gepaste kledij vereisen.
Belangrijk : er moet vooraf ingeschreven worden (vóór 16 mei, prijs is 5 euro) via de seniorenconsulent op 0474/880677 (in de voormiddag) of via mail naar senioren.ekeren@antwerpen met vermelding van de activiteiten. De inschrijving is pas definitief na betaling van 5 euro op BE12 0910 1689 4092 met vermelding van naam, voornaam en ‘seniorensportdag 2026’. Betaling via bancontact kan ook in JC ’t Velt, Veltwijcklaan 19 na afspraak (tel. 03/3344870). Ook groepsinschrijving en groepsbetaling is mogelijk. (jdh)
