Snelle fatbike in beslag genomen

©Politie Antwerpen

EKEREN – Op vrijdagavond 2 augustus hield het wijkteam van Ekeren nog in het laat toezicht in de wijk, met bijzondere aandacht voor overlast door bromfietsen.

Rond 21 uur merkten de inspecteurs een fatbike op die met een hoge snelheid over straat reed. De bestuurder (34) moest niet trappen, maar gebruikte een hendel en kon snelheden halen tot 50 km/u. De bestuurder droeg geen helm en had geen geschikt rijbewijs.
De politie nam de fatbike in beslag. De inspecteurs vermoedden ook dat de bestuurder drugs had genomen. Een drugstest gaf een positief resultaat. De man had ook nog cannabis op zak
Voor de rits aan inbreuken zal hij zich later nog moeten verantwoorden.

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Search

Recent Nieuws

Recente reacties

Wat te doen in de Polder?

Elke activiteit of evenement in onze polder kan je hier vinden. Weet je niet wat doen vandaag, morgen of volgende week? Kijk dan naar de kalender.

Magazine De Polder