Reigers terug van weggeweest te Berendrecht

Dinsdagmorgen 18 februari, rond de klok van 10 uur, zijn de reigers terug neergestreken in het Reigersbos te Berendrecht. De voorhoede was reeds van eind januari terug op post, nu een dikke maand later kwam de rest hun vervoegen.
Het waren een stuk of dertig reigers die de lucht boven het Reigersbos grijs kleurde, luid krijsend werd er heen en weer gevlogen.
De strijd om de beste nesten is daarbij terug geopend, de reigers hebben nog heel wat werk voor de boeg, met de stormen van de voorbije weken zijn de nesten aan grondige renovatie toe! Welkom terug in het Reigersbos!! JB

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Search

Recent Nieuws

Recente reacties

Wat te doen in de Polder?

Elke activiteit of evenement in onze polder kan je hier vinden. Weet je niet wat doen vandaag, morgen of volgende week? Kijk dan naar de kalender.

Magazine De Polder