Onder een stralende zon vonden bijna 500 oldtimer voertuigen hun weg naar Kapellen!

Cadillac convertible


KAPELLEN – Op zondag 26 april organiseerde de vzw Oldtimers and Friends een bijeenkomst van oldtimer voertuigen aan de KMO-zone Starrenhof in Kapellen. Ditmaal duurde het evenement wat langer dan andere maanden want het was meteen ook de afsluiter van het ‘seizoen 2025-2026’.

Talrijke opkomst bij het oldtimer evenement

Speciaal voor deze seizoensafsluiter waren ook enkele foodtrucks en randanimatie voorzien en onder een stralende zon vonden bijna 500 verschillende voertuigen de weg naar het evenement in Kapellen. 
De oldtimer voertuigen die zich aandienden zijn minstens 30 jaar oud, komen van heinde en ver (met een grote delegatie uit Nederland) en vertegenwoordigen diverse categorieën, van brommers tot zware motoren, oude militaire terreinvoertuigen en tractoren, ook een oude brandweerwagen was trouwens present. Verder was er een allegaartje te zien van vintage en antieke personenwagens, rally-voertuigen, racewagens en nog veel meer. Het fijne aan dit evenement is dat je er een high-class Rolls Royce limousine geparkeerd kan zien naast een 2-PKtje, of een aftandse VW Kever naast een blinkende Ferrari. Een duizendtal bezoekers uit Kapellen en omstreken vond de weg naar het evenement en genoot er van de nostalgie op wielen. 

Rolls Royce limousine

BMW Isetta

Willys Jeep

De vzw organiseert deze statische bijeenkomsten traditioneel op de vierde zondagvoormiddag van de maand in de periode van tussen september en april. Doel is om de oldtimerbezitters de gelegenheid te geven om hun oldtimer ook buiten het klassieke rondritten-seizoen uit de garage te halen en zo ook in de ‘stille maanden’ bij elkaar te komen. Deze bijeenkomsten zijn gratis en ook het publiek zonder oldtimer is van harte welkom om te komen genieten van het mooie rijdende erfgoed! De eerstvolgende bijeenkomst gaat door op 27 september en is tevens de start van het nieuwe seizoen 2026-2027, meer info op www.oldtimersandfriends.be! Tenslotte wenst het bestuur van de vzw hierbij graag nog expliciet het gemeentebestuur van Kapellen, de sponsors en de bedrijven van de KMO-zone Starrenhof en al de bezoekers met en zonder oldtimer van harte te bedanken voor de mooie bijeenkomsten en de fijne sfeer waarin dit steeds verloopt! 

Fendt tractor

Ducati 900 motorfiets


DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *