Nachtwerk in spoorwegtunnel nog tot woensdagochtend 21 januari

KAPELLEN – De nachtelijke werken in de tunnel aan de Antwerpsesteenweg duren helaas langer dan aanvankelijk gepland. Dit weekend wordt er even niet gewerkt.

Zondagavond 18 januari worden de werken hervat, t.e.m. woensdagochtend 21 januari. Tijdelijke verkeerslichten regelen tussen 20.00 en 5.00 uur het autoverkeer.

Er worden renovatiewerken uitgevoerd aan het pompstation in de tunnel onder de spoorweg. Tijdens de werken wordt op de Antwerpsesteenweg de rijstrook richting Sint-Mariaburg ingenomen.

Om het doorgaand verkeer zo min mogelijk te hinderen, werkt de aannemer enkel ’s nachts tussen 20.00 en 5.00 uur. Tijdelijke verkeerslichten regelen dan het beurtelings autoverkeer. Overdag, tussen 5.00 en 20.00 uur, is er geen verkeershinder en kan iedereen in beide richtingen passeren. Fietsers en voetgangers kunnen steeds passeren.

(evdw)

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Search

Recent Nieuws

Recente reacties

Wat te doen in de Polder?

Elke activiteit of evenement in onze polder kan je hier vinden. Weet je niet wat doen vandaag, morgen of volgende week? Kijk dan naar de kalender.

Magazine De Polder