Marcel Plompen – Kapellen

Op 28 november overleed Marcel Plompen, echtgenoot van Martha Breugelmans. Hij werd geboren te Kapellen op 3 april 1931 en was trouwe supporter en medewerker R. Cappellen F.C. De afscheidsdienst heeft plaats op zaterdag 3 december om 10 uur in de parochiekerk O.L.Vrouw van Fatima, Binnenweg te Kapellen-Essenhout, gevolgd door de bijzetting van de urne in het urnenveld op de begraafplaats van Kapellen. Rouwadres: Familie Plompen, p/a Haast Begrafenissen, Kapelsestraat 20 te 2950 Kapellen.

U hebt de gelegenheid Marcel nog een laatste groet te brengen in het funerarium Haast, Kapelsestraat 20 te Kapellen na telefonische afspraak tel.: 03 664 20 62 van 9 tot 18 uur t.e.m. donderdag as.

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Search

Recent Nieuws

Recente reacties

Wat te doen in de Polder?

Elke activiteit of evenement in onze polder kan je hier vinden. Weet je niet wat doen vandaag, morgen of volgende week? Kijk dan naar de kalender.

Magazine De Polder