KAPELLEN – Enkele jaren geleden begonnen vader en zoon Hendrickx een eigen brillenmerk: Himalayan Eyewear. Dat is een van de weinige echt Belgische brillenmerken. Dirk Hendrickx en zoon Steven brengen het merk uitsluitend voor zelfstandige optiekers op de markt.
Steven Hendrickx, initiatiefnemer van het merk, vertelt dat er vooral bij zelfstandige optiekzaken behoefte is aan een alternatief dat niet bij de discounter ligt. Het merk investeert veel in zowel online als offline marketing om de zelfstandige opticien te ondersteunen.
Luxebrillen
Het Kapels brillenmerk Himalayan Eyewear introduceert nu een nieuwe luxecollectie: Himalayan Brilliance. Deze exclusieve lijn combineert verfijnd vakmanschap met de schittering van Antwerpse diamanten en zet daarmee een nieuw standaard in high-end eyewear.

“In samenwerking met de Antwerpse juwelier Christiaan Van Der Veken brengt Himalayan Brilliance een unieke collectie brillen op de markt. De ontwerpen zijn geïnspireerd op de kenmerkende stijl van Himalayan Eyewear en worden subtiel verfraaid met zorgvuldig geselecteerde diamanten. De edelstenen, discreet verwerkt in goud op de neusbrug en het logo, vangen het licht op een elegante manier en onderstrepen de verfijnde uitstraling van de collectie”, legt Steven uit.
De gebruikte diamanten zijn conflictvrij en van de hoogste kwaliteit en elke diamant wordt geleverd met een kwaliteitscertificaat van de Hoge Raad van Diamant.
Dit maakt van de brillen niet alleen een functioneel modeaccessoire, maar een tijdloos juweel voor liefhebbers van exclusiviteit en verfijning. Met deze collectie bevestigt België opnieuw zijn reputatie als toonaangevend land in de wereld van luxe en design. Himalayan Brilliance vormt de perfecte samensmelting van Belgische traditie, ambacht en innovatie.
Erik Vandewalle