Jongeren maken het bont tijdens controle

EKEREN – Dinsdagnamiddag 22 april, merkte een patrouille van het wijkteam Ekeren een bromfietsbestuurder op die zich verdacht gedroeg in de Havanastraat. Hij probeerde de politie kost wat kost te vermijden en nam de vlucht.
Even verdween de bromfietser uit het zicht. Ter hoogte van het station Noorderdokken merkte de politie 3 andere jongeren op, die zich zenuwachtig gedroegen. Eén van hen ging naar de tunnel onder de sporen, waar de gevluchte bestuurder met zijn bromfiets stond. De man legde een speekseltest af die een positief resultaat gaf voor cannabis. Zijn rijbewijs werd onmiddellijk ingetrokken.
De bromfiets was opgevoerd, waardoor hij in beslag genomen werd. Lastens één van de andere jongeren werd een pv smaad opgesteld, gelet op zijn gedrag tegenover de politie tijdens de controle. Tevens werden 2 GAS-pv’s opgesteld omwille van spuwen op de grond.

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *