François Van Ballaert ‘Swa’ – Kapellen

François Van Ballaert ‘Swa’, echtgenoot van Godelieve Janssens overleed in Coda Hospice te Wuustwezel op 21 november 2012. Hij werd geboren te Ekeren op 21 oktober 1945 en was Lid van de Fietsers van ‘De Derde Jeugd’, Kapellen

De afscheidsdienst heeft plaats op  vrijdag 30 november 2012 om 10 uur in de parochiekerk St.-Jozef te Kapellen-Hoogboom. Aansluitend volgt de asverspreiding op de begraafplaats aldaar.

Rouwadres : Familie Van Ballaert, p/a Guyotlei 9 – 2950 Kapellen.

Er is gelegenheid Swa t.e.m. woensdagavond een laatste groet te brengen in het rouwcentrum Jan Ketelaars, Guyotlei 9 bij het station te Kapellen na telefonische afspraak. tel. 03-664.20.58.

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Recent Nieuws

Recente reacties

Wat te doen in de Polder?

Elke activiteit of evenement in onze polder kan je hier vinden. Weet je niet wat doen vandaag, morgen of volgende week? Kijk dan naar de kalender.

Magazine De Polder