Overleden Jeremy Vercruysse – Hoevenen

Jeremy Vercruysse, overleed te Wuustwezel in Coda Hospice op 4 februari 2014. Hij was de echtgenoot van Kristel Leddy, papa van  Youri en Vince. Jeremy werd geboren te Eeklo op 7 december 1969.  De afscheidsdienst heeft plaats op zaterdag 8 februari 2014 om 13 uur in de aula van de begraafplaats Vossenveld te Stabroek, gelegen aan de Vossenveldlaan. Samenkomst in de aula vanaf 12.45 uur. De as van Jeremy zal in intieme kring verstrooid worden. Rouwadres: Kristel Leddy, p/a Haast Begrafenissen, Kapelsestraat 20 – 2950 Kapellen.

Overleden Marie Thérèse ‘Mick’ Van Praet – Kapellen

Marie Thérèse  ‘Mick’ Van Praet, echtgenote van de heer Jan Bossyns, overleed in Residentie Lindenhof te Kapellen op 4 februari 2014. Zij  werd geboren te Merksem op 27 februari 1925.  De afscheidsviering heeft plaats op zaterdag 8 februari 2014 om 10 uur in de kerk O.-L.-Vrouw van Gedurige Bijstand te Ekeren-St.-Mariaburg. Aansluitend volgt de crematie. Rouwadres: Families Bossyns en Van Praet, p/a Residentie Lindenhof, Zilverlindendreef 21, app. 412 – 2950 Kapellen. Er is gelegenheid Mick een laatste groet te brengen in het rouwcentrum Jan Ketelaars, Guyotlei 9 bij het station te Kapellen, na telefonische afspraak. Tel. 03-664 20 58.

Overleden Wilfried Carpentier – Kapellen

Wilfried Carpentier, weduwnaar van Marie-Louise Van Herck, overleed in de Eeuwfeestkliniek te Antwerpen op 3 februari 2014. Hij werd geboren te Antwerpen op 10 mei 1939. De uitvaartliturgie heeft op zaterdag 8 februari 2014  plaats om 11 uur in de parochiekerk Sint-Jacobus, Kerkplein te Kapellen, gevolgd door de crematie. Rouwadres: Familie Carpentier p/a Haast Begrafenissen, Kapelsestraat 20 – 2950 Kapellen.

Overleden Roger Van Acoleyen – Ekeren

Roger Van Acoleyen, echtgenoot van mevrouw Jeannine Gladiné, overleed op 2 februari 2014. Hij werd geboren te Antwerpen op 5 april 1930. De afscheidsdienst heeft plaats op  zaterdag 8 februari 2014 om 10 uur in de parochiekerk H.-Hart te Brasschaat-Donk. Aansluitend volgt de bijzetting van de asurne in het columbarium op de begraafplaats te Ekeren. Rouwadres: Familie Van Acoleyen, p/a Begrafenissen Jan Ketelaars, Guyotlei 9 – 2950 Kapellen.

Overleden Etienne Bosschaert – Stabroek

Op 2 februari overleed Etienne Bosschaert. Hij werd geboren te Mortsel op 25 mei 1950.  Hij was de papa van  Sabrina,  Diederik en Freya. De afscheidsdienst heeft plaats in het rouwcentrum Jan Ketelaars, Guyotlei 9 bij het station te Kapellen, op donderdag 6 februari 2014 om 14 uur. Aansluitend heeft de asverspreiding plaats op de begraafplaats Vossenveld te Stabroek. Samenkomst om 13.50 uur in het rouwcentrum. Rouwadres: Familie Bosschaert, p/a Begrafenissen Jan Ketelaars, Guyotlei 9 – 2950 Kapellen.

Bedankt Amanda

  Gewezen verantwoordelijk uitgeefster van ’t Polderke overleden In het Woonzorgcentrum Aalmoezenier Cuypers te Stabroek overleed op 2 februari 2014 ‘s morgens de 80-jarige Amanda Hendrickx. Zij werd geboren te Stabroek op 2 december 1933 in een groot landbouwersgezin. Als dochter van Louis en Emma Hendrickx – Van Look werd zij opgevoed op de hoeve in het Laageind te Stabroek. Ze huwde met Fons Van Look, een boer uit Oorderen en ze trokken in op de voorvaderse boerderij ‘De Torfhoeve’ op de oude Kruisschans. Daar werden zij onteigend ingevolge de havenuitbreiding. Vervolgens verhuisden ze naar Linkeroever, meer bepaald Kallo, om opnieuw een landbouwbedrijf uit te bouwen. Amanda die net zoals haar vader altijd belangstelling heeft gehad voor de politiek werd er verkozen tot schepen. Maar ook daar sloeg het havenmonster toe en moesten ze voor een tweede keer hun boerderij verlaten. Ze staken opnieuw de Schelde over en vestigden zich in Stabroek, het geboortedorp van Amanda. Ook hier was zij politiek actief en zo werd ze verkozen tot gemeenteraadslid. Een dramatisch gebeuren was de dag ‘23 januari 1985’ toen haar broer Stan Hendrickx plots overleed. Hij was de stichter/hoofdredacteur van weekblad De Polder dat door zijn overlijden dreigde teloor te gaan. In overleg met de belangrijkste medewerkers en de familie besloot Amanda de fakkel over te nemen. Zij vervulde deze taak van verantwoordelijke uitgeefster met hart en ziel. Met de bewonderenswaardige inzet van Amanda bleef het Polderke bloeien en groeien. Toen Amanda’s echtgenoot Fons op 2 oktober 1999 overleed, verloor zij haar steun en toeverlaat en meteen ook haar legendarische levenslust. Stilaan ging het bergaf met Amanda en nam ze haar intrek in het rusthuis waar ze meer dan 10 jaar met de beste zorgen omringd werd. Zij bleef nog lang het leven in de Polder volgen via haar weekblad. Langzamerhand verloor ze het contact met haar omgeving. Twee weken geleden kwam ze jammer genoeg ten val waarbij ze haar heup brak. Zij werd niet meer zoals voorheen en stilletjes is ze heengegaan. Zaterdag 8 februari heeft de uitvaartdienst plaats in de parochiekerk van Sint-Catharina te Stabroek om 11 uur, waarna ze te rusten wordt gelegd bij haar echtgenoot op de begraafplaats Vossenveld te Stabroek. Samenkomst en gelegenheid tot groeten in de kerk vanaf 10.40 uur. Rouwadres: Familie Van Look – Hendrickx, p/a Uitvaartverzorging P. Groffen, Monnikenhofstraat 89 te 2040 Berendrecht.  

Overleden Maria Willemsen – Stabroek

Op 31 januari overleed in het Sint Augustinusziekenhuis te Wilrijk, Maria Willemsen. Zij was de echtgenote van Karel Meulenbergs en werd geboren te Turnhout op 17 juni 1941. De uitvaartdienst heeft plaats op dinsdag 11 februari in de parochiekerk van Sint Catharina te Stabroek. Rouwadres: K. Meulenberghs, p/a uitvaartverzorging P. Groffen, Monnikenhofstraat 89 te Berendrecht. U hebt de gelegenheid een laatste groet te brengen in het mortuarium van het Sint Augustinusziekenhuis op alle werkdagen van 13.30 tot 18.30 t.e.m. donderdag 6 februari.

Overleden Bernard De Roos – Putte

Bernard De Roos, echtgenoot van Lucia Teysen, overleed  in De Mick te Brasschaat op 31 januari 2014. Hij werd geboren te Kapellen op 10 november 1932. De afscheidsdienst heeft plaats op vrijdag 7 februari 2014 om 11 uur in het rouwcentrum Jan Ketelaars, Guyotlei 9 bij het station te Kapellen. Aansluitend volgt de asverspreiding in intieme kring op de begraafplaats te Heide-Kalmthout. Rouwadres: Familie De Roos, p/a Begrafenissen Jan Ketelaars, Guyotlei 9 – 2950 Kapellen.

Onze voormalig uitgeefster Amanda Hendrickx overleden

Met diepe droefheid melden wij namens de redactie het overlijden van Amanda Hendrickx, voormalig verantwoordelijk uitgeefster van ons magazine (toen nog weekblad) De Polder. Stilletjes is zij heengegaan deze voormiddag 2 februari 2014 in het Woonzorgcentrum Aalmoezenier Cuypers te Stabroek. Zaterdag 8 februari wordt er afscheid van haar genomen in de Sint Catharinakerk te Stabroek om 11 uur. Groot is haar verlies maar ze blijft altijd in ons hart voor wat ze voor het ’t Polderke betekende. Morgen komen we er uitgebreid op terug.  

Herdenking Leo Quireyns

Op 2 februari is het 25 jaar geleden dat Leo Quireyns echtgenoot van Maria De Langh overleden is. Hij was pas 41 jaar. Leo was een bekende figuur bij de Ganzenrijders van Zandvliet en van de voetbal K.F.C.Berendrecht-Sport

Search

Recent Nieuws

Wat te doen in de Polder?

Elke activiteit of evenement in onze polder kan je hier vinden. Weet je niet wat doen vandaag, morgen of volgende week? Kijk dan naar de kalender.

Magazine De Polder