Dit jaar geen Ronde van de Provincie Antwerpen

De Ronde van de Provincie Antwerpen zal dit jaar niet kunnen plaatsvinden omdat er onvoldoende rit inrichters zijn die een geschikte omloop kunnen aanbieden.

Rumst diende af te haken wegens wegenwerken in Terhagen en omleidingen. Hove en Lint zitten met hetzelfde probleem wegens werken in Duffel.

We zijn op het moment gekomen dat er met diverse partijen contacten moeten worden afgesloten om een goed verloop te garanderen. Gezien er geen zekerheid is dat we aan voldoende ritten geraken, is het dus ook niet aangewezen om deze verbintenissen aan te gaan.

Het bestuur dankt de bereidwillige medewerkers waar ze de voorbije twee jaar als ritinrichter op mochten rekenen.

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Recent Nieuws

Recente reacties

Recente reacties

Wat te doen in de Polder?

Elke activiteit of evenement in onze polder kan je hier vinden. Weet je niet wat doen vandaag, morgen of volgende week? Kijk dan naar de kalender.

Magazine De Polder