Dames Nieuw Stabroek Herfstkampioen!

dames-nieuw-stabroek
De dames van Nieuw Stabroek presteren op dit moment uitstekend. Na een 5-0 overwinning tegen Seja, een overwinning na de thriller op O.S.S.M.I (het laatste kwartier een 4-2 omgezet naar 4-7) en een 4-0 tegen Patro, moesten de dames thuis spelen tegen de tweede in de competitie, Valaarhof. Bij een overwinning waren we herfstkampioen.  Toch had Valaarhof de beste verdediging. Op zes matchen hadden ze maar vier tegengoals gehad.
Onze ploeg begon de match met veel vertrouwen. Het eerste kwartier tikten we Valaarhof weg, maar de paal (2 maal) en een uitstekende keepster hielden de nul op het bord. Zoals het dikwijls gebeurt bij voetbal, krijgt de ploeg die zijn kansen niet afwerkt, het deksel op de neus. Na 20 minuten kreeg Valaarhof zijn eerste en enige kans van de eerste helft en benutte die. 0-1 tegen alle verhoudingen van het spel in. Toch bleven onze dames verder vechten om die achterstand goed te maken. Vijf minuten voor tijd kon Karro na een zoveelste hoekschop de 1-1 binnen koppen.
Tijdens de rust konden Wim en ik niets toevoegen aan het geleverde spel. Juist de kansen afmaken en tot de laatste minuten erin geloven.
Vanaf het begin van de tweede helft namen onze dames opnieuw het heft in handen en dit resulteerde in vier doelpunten. In de eerste dolle vijftien minuten van de tweede helft konden Liesbeth, Sarah (2 maal) en Julie de stand op 5-1 brengen. Dit was het moment om elke speelster eens te wisselen om iedereen speelgelegenheid te geven en te genieten van de feestroes. Dit was wel ten koste van het spel en Valaarhof kon nog eens tegen scoren. Toch waren er nog verscheidene kansen voor Nieuw Stabroek om hun voorsprong uit te bouwen. 5-2 was de eindstand en dit was nog niet overdreven.
Het was een prachtige match. Na zeven matchen kunnen de dames een prachtig resultaat voorleggen. 7 matchen, 7 overwinningen, 37 goals voor (beste aanval), 10 goals tegen (tweede beste verdediging) en met een match meer gespeeld, 8 punten voorsprong. Toch blijven we met beide voeten op de grond want er komen nog veel moeilijke matchen en de prijzen worden op de meet uitgedeeld.
Toch zijn Wim en ik blij en fier met deze prestatie.
Guy

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *