Carnavalsgekte in De Stappe

carnaval De STappe


Vrijdagavond 6 februari barstte de carnavalsgekte in De Stappe los. Rond 18.30 uur werden de allerkleinsten verwacht in de refter van de school in de Geelvinckstraat te Stabroek.Terwijl de ouders en grootouders gezellig konden praten en genieten  van een lekker drankje en snacks, dansten de kleintjes vrolijk huppelend rond. Een bont allegaartje van prinsessen, ridders, clowns, beren en verkleedde juffen vulde de dansvloer.  Bij het binnenkomen van de feestzaal kwam de geur van vers  gemaakte popcorn je al tegemoet. Er werd dan ook duchtig gesmuld van de gepofte rijst.
De grotere kinderen konden dan weer terecht in de mediatheek waar een echte dj plaatjes draaide, op aanvraag van de jonge gasten. Zij gingen dan ook volledig uit de bol, op een echte fuif en zonder ouders,  maar wel onder toezicht van de leerkrachten.
Het carnavalsfeestje werd ingericht door de school en het oudercomité en kon op veel belangstelling rekenen.  “Het is dan misschien wel een weekje te vroeg, maar als we het volgende vrijdag, vlak voor de vakantie organiseren, kunnen sommige kinderen niet komen feesten”, zegt een juf. “En dit feestje willen ze zeker niet missen!”
 
 

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Search

Recent Nieuws

Recente reacties

Wat te doen in de Polder?

Elke activiteit of evenement in onze polder kan je hier vinden. Weet je niet wat doen vandaag, morgen of volgende week? Kijk dan naar de kalender.

Magazine De Polder