kunstenaar Theo Reynaerts met Seppe Uchner, uitbater Grand Laboureur
EKEREN – Uitbater van Grand Laboureur, Seppe Uchner, is een fervente muziekliefhebber. Elk weekeind geeft hij Antwerpse groepjes en bandjes de kans om in zijn café Grand Laboureur op de hoek van de Willy Staeslei, de Schriek en de Kapelsesteenweg in Mariaburg-Ekeren, op te treden.
Naar aanleiding van het eenjarig bestaan van Grand Laboureur organiseert Seppe op zaterdag 9 en zondag 10 augustus een muziekfestivalletje. Vanaf 12 uur swingen zes bandjes uit de bol.
Voorstelling kunstwerk
Op een van zijn snuffelrondjes op rommelmarkten zag kunstenaar Theo Reynaerts een cd-rekje staan in de vorm van een saxofoon. Theo bouwde het op uit… noten. “Geen do- re-mi-fa- sol, maar wal-,kokos-,pinda-,beuk- en en pistache noten. (meer hierover kan je lezen je in magazine De Polder dd. 8 augustus 2025)
In het feestweekend wordt het kunstwerk van Theo Reynaerts officieel voorgesteld en krijgt het permanent een plaatsje in de zaak.
Programma
Zaterdag 9/8
12 uur: Blame it on Vinnie
14 uur: Litte Chris
16 uur: The Providers
18 uur: Blue Connexxion
20 uur: AC2DC
21.30 uur: DJ Dimi Dushi
Zondag 10/8
12 uur: The Trailin’
14 uur Charlie Belair & Friends
16 uur: Ilse Boumans
17 uur: The Busted Flush
18 uur: Like B4
20 uur: Monkeys Playing Music
Muziekfestival één jaar Grand Laboureur (gratis)

Eén reactie
Hoi, we zijn de Foxband, een rock & blues band uit Wommelgem, zou leuk zijn om eens bij jullie op te treden. Je vindt onze muziek op youtube :” demo Foxband”
Grtjs Marleen