Voor schapen is het niet pluis bij Louis De Lie in Zuid-Afrika door luipaarden en wilde dieren

Louis De Lie, die boert in Piketberg (West Kaap, Zuid-Afrika) heeft geregeld last van wilde dieren op zijn boerderij. Zojuist stuurde hij ons foto’s van enkele schapen die gedood werden door een luipaard. Het is niet de eerste maal dat dit gebeurt, schrijft hij. Ook kalveren lopen gevaar om aangevallen te worden. Niet alleen door luipaarden maar ook door rooikatten en jakhalzen. Na de vakantie brengen we Louis De Lie in een aflevering van ‘Den boer oep’.

Een van de drie schapen die bij Louis De Lie in Zuid-Afrika werd doodgebeten door een luipaard. (zie verder in ons volgende Magazine)
Een van de drie schapen die bij Louis De Lie in Zuid-Afrika werden doodgebeten door een luipaard. (zie verder in ons volgende Magazine)

DEEL DIT ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Eén reactie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Search

Recent Nieuws

Recente reacties

Wat te doen in de Polder?

Elke activiteit of evenement in onze polder kan je hier vinden. Weet je niet wat doen vandaag, morgen of volgende week? Kijk dan naar de kalender.

Magazine De Polder